Merhaba, kendi öykülerini anlatmak, bilgilerini paylaşmak veya işlerini tanıtmak isteyen herkes! Profesyonel ve çarpıcı bir dergi baskı kararını aldıysanız, doğru yerdesiniz. Özgün tasarımlarınızı hayata geçirmeniz için gerekli olan her şeyi sizlere sunarak, 1 adet dergi basımı bile olsa en iyi şekilde destek oluyoruz. İster kişiye özel dergi basımı yapmak isteyin, ister büyük tirajlı projeler olsun, baskimo.com'un kalitesiyle her zaman memnun kalacaksınız.

Tel Dikiş Dergi, Kitapçık, Katalog Baskı

Prestijli projelerin vazgeçilmezi olan tel dikiş ciltleme, sayfalarınızın hem sağlam hem de şık durmasını sağlıyor. Dikkat edilmesi gereken nokta, sayfa sayısının 4'ün katlarından oluşmasıdır. Bu sayede derginizin, katalog baskınızın ya da herhangi bir yayınınızın estetik bir görünüm kazanmasını kolaylaştırıyoruz.

Tüm detaylarıyla mükemmel sonuçlar elde etme fırsatınız var. Yüksek kaliteli kuşe kağıtlar, 3 farklı kapak kağıdı seçeneği, koruyucu kaplamalar ve çok daha fazlası ile. Dergi ve kitapçık baskılarınıza değer katın ve okuyucularınızı, müşterilerinizi etkileyin.

  • Üstün HD baskı kalitesi ile derginizi özel kılın.
  • Ucuz dergi basımı arayışlarınıza profesyonel çözümler sunuyoruz.
  • İstediğiniz baskı sayısını seçebilir, tek bir adet dahi olsa sipariş verebilirsiniz.
  • Kişisel veya kurumsal projeleriniz için özgün resimlerle, görsellerle derginizi tasarlayın.

Elde edeceğiniz ürünler hakkında kendiniz karar verme özgürlüğüne sahipsiniz, ancak bu süreçte sizlere yardımcı olmak için buradayız. Derginizi, katalogunuzu veya kitapçığınızı yaratırken, hayalinizdeki sonuçlara ulaşmanız için en iyi teknolojiyi ve malzemeyi sizlere sunuyoruz. Hadi, yaratıcılığınızı konuşturun ve yüksek kalitede bir baskı deneyiminin keyfini çıkarın!

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

Baskimo.com ile kendi derginizi oluşturun!

Baskimo.com, A6, A5 ve A4 boyutlarında 8 sayfadan 52 sayfaya kadar olan dergileri tel dikişli olarak ciltleyebilmenizi sağlar.

Kapaklar ile iç sayfalara özel kağıt seçenekleri ve kapakta selefon kaplama seçeneği ile parlak ya da mat profesyonel görünüm elde edebilirsiniz. Hazırladığınız PDF dosyalarınızı yükleyerek sipariş verebilirsiniz. İşte bu kadar kolay!

Baskimo.com ile kendi derginizi oluşturun ve özgün bir görünüm kazanın.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 1, Max: 250)
Ürün Fiyatı : 381.71TL 305.37TL +kdv
Toplam :   366.44TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme