Logolu Masa Bayrak, özel tasarımı ile ofisinizi göz alıcı hale getirecek!

Saten kumaşı, yüksek kalite baskısı ve krom masa direk seçenekleri ile Logolu Masa Bayrağının türk bayrağı seçeneği, ofisinizi özgün ve göz alıcı bir hale getirecek.

Ofisinizi kendi özgünlüğünüzün göstergesi haline getirmek için Logolu Masa Bayrağının özel tasarımını kullanın!

Fiyat Hesaplayıcı

Hayır
Tekli Direk
İkili Direk
Üçlü Direk
Dörtlü Direk
T Şeklinde Direk
Hayır
Evet
Ürün Fiyatı : 221.61TL 177.29TL +kdv
Toplam :   212.75TL kdv dahil

Farklı logolar için sepete ayrı ürünler ekleyin

Aynı logo ile istediğiniz miktarda masa bayrak, masa bayrak direği ve Türk Bayrağı siparişini bu ürün ile verebilirsiniz.
Farklı logolar ile sipariş için her logoyu sepete ayrı bir ürün olarak ekleyin.

Diğer Ülke Bayrakları

Farklı ülkelerin masa bayraklarını da sepete ayrı bir ürün olarak ekleyebilirsiniz.

👉 Ülke Bayrakları

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme