İster hazır tasarımınızı yükleyin, isterseniz hazır şablonlar arasından birini seçin ya da online tasarım yapın.

Gelişmiş Değişken Data Baskı Sistemi

Online tasarım yaptığınızda, değişken data (isim, sınıf, numara vb.) basılması gereken yerlere, Adı Soyadı, Sınıfı, Numarası vb. başlıkları ekleyin.

Bir sonraki ekranda "Çoklu isim baskı için dosya yükleyin" seçimini yapın ve örnek excel dosyasını indirin.

Örnek Excel dosyasını indirdiğinizde ve açtığınızda, tasarımda eklemiş olduğunuz başlıkları görebilirsiniz. Bu başlıkların altına gerekli bilgileri yazın, kaydedin ve sisteme geri yükleyin.

Lütfen Dikkat! Hesaplama, Excel listenizde bulunan kişi sayısına göre yapılır. Bu sebeple miktar alanına 1 yazınız.

Herhangi bir kurum adına sertifika, diploma, katılım belgesi vb. siparişi verilmesi halinde, kurum yetkilisi onayı alınacaktır.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.

  Bilgilendirme!  

Birden fazla tasarımınız varsa;

Alternatif 1) Miktar alanına toplam miktarı yazabilir ve tasarımları çok sayfalı PDF olarak ya da .ZIP / .RAR olarak sıkıştırılmış tek bir dosya halinde yükleyebilirsiniz.

Alternatif 2) 20 adete kadar "Tasarım Ekle" butonu ile peş peşe yükleyebilirsiniz.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

  1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
  2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
  3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

(Min: 1, Max: 250)
Ürün Fiyatı : 317.50TL 254.00TL +kdv
Toplam :   304.80TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme