One Way Vision Baskı

İşletmeler, reklam stratejilerinde ve gizlilik politikalarında etkili çözümler ararken One Way Vision baskılar sıklıkla tercih edilmektedir. Yüksek kaliteli delikli folyo baskı teknolojisi kullanılarak hazırlanan bu ürünler, hem estetik görünüm sağlamakta hem de özel görüntüleme ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Halk arasında Van Vijın ya da delikli folyo olarak bilinen bu uygulama, reklam ve mahremiyet ihtiyaçlarını eşsiz bir şekilde birleştirmekte, kullanıcılarına benzersiz avantajlar sunmaktadır.

One Way Vision Uygulama Alanları

 • Pencere grafikleri
 • Cam, perde, duvar reklamı
 • Araç grafikleri
 • Bina cam panelleri

Genellikle cam yüzeylere uygulanan One Way görüntü teknolojisi sayesinde, içten dışarı net bir görüş sağlanırken dıştan içeriye bakıldığında sadece basılan görüntü görülür, içerisi görünmez. Bu özellik özellikle güvenlik ve mahremiyet gerektiren mekanlarda ve reklamcılık alanında araç giydirme işlemlerinde sıkça tercih edilen bir yöntemdir. Güneşin batması ve iç mekan aydınlatmaları ile içerisinin görünür olması, bu malzemenin doğasından kaynaklanan bir özelliktir.

Ürün boyutunun seçimine ve ek seçenek özelliklerine bağlı olarak, ürün için yardım şablonunu görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 
 
x
 
 

One Way Vision Uygulama Talimatları

One Way Vision baskıların doğru şekilde uygulanması için aşağıdaki adımları takip etmek önemlidir:

 • Yapıştırılacak yüzeyin tamamen temiz olduğundan emin olun.
 • Grafiğin üst kısmını cama karşı bantlayarak sabitleyin ve astarı dikkatlice çıkarın.
 • One Way Vision baskının yapışkan kısmını ve cam yüzeyi sulandırılmış camsil solüsyonu ile ıslatın.
 • Malzemeyi cam üzerinde yerleştirin ve pozisyonunu ayarlayın.
 • Bir ragle kullanarak, ürün ile cam arasındaki fazla suyu ve hava kabarcıklarını dışarı atın.
 • Astarın kalan kısmını soyun ve işlemi tamamlayın.

Lütfen Dikkat! Bu hassas işlem, One Way Vision baskının sadece dış yüzeyden uygulanabilir olması gerektiğini açıkça belirtir. İç yüzeye uygulaması mümkün değildir ve yanlış uygulama baskının zarar görmesine veya beklenen etkinin elde edilememesine neden olabilir. Amatör uygulamalar yerine profesyonel yardım almak en iyi sonuçları garanti edecektir.

Tüm Ürünleri Online Sipariş Verin!

 1. Fiyat hesaplayıcı ile istediğiniz özellikleri belirleyin ve anında fiyat alın.
 2. Kargo seçimi yapın ve tahmini teslim tarihini inceleyin.
 3. Dört farklı sipariş yönteminden sizin için uygun olanını seçin ve siparişinizi tamamlayın.

Sipariş butonları fiyat hesaplayıcının altındadır.

"Tasarım Hizmeti Al" Nedir?

Baskıya hazır tasarımınız yoksa ya da online tasarım yapamam diyorsanız, "Tasarım Hizmeti Al" sipariş yöntemini tercih ederek sipariş verebilirsiniz. "Tasarım Hizmeti Al" seçeneği ile tamamlanan siparişte, talebe uygun tasarım ekibimiz tarafından hazırlanır ve 24 iş saati içerisinde onaya sunulur. Müşteri onayı ile baskıya alınır.

Fiyat Hesaplayıcı

x
Ürün Fiyatı : 165.58TL 124.18TL +kdv
Toplam :  149.02TL kdv dahil
Siparişe Başla

KARGO TESLİMATI KONUSUNDA BİLİNMESİ GEREKEN ÖNEMLİ KONULAR

Ürünlerinizin kargo şirketine teslim edilmesi sonrası, teslimat sırasında yaşanabilecek olası problemlerde en hızlı çözüm, seçmiş olduğunuz kargo şirketi ile (Yurtiçi Kargo - 444 99 99) görüşmek olacaktır. Ürünlerinizin teslimatı konusunda yaşamış olduğunuz problemlere çözüm için, Baskimo ekibi tarafından mümkün olan iletişim desteği de sağlanacaktır.
Kargo şirketi, siparişiniz sırasında belirtmiş olduğunuz teslim adresinde sizi bulamazsa, ürünleriniz bölgenizde hizmet veren kargo şubesine geri götürülür. Ürünleri 3 gün içerisinde kendiniz kargo şubesinden teslim alabilirsiniz. 3 gün içerisinde kargo şubesinden teslim almadığınız taktirde, kargo şirketi sözleşmesi gereği ürünler firmamıza geri iade edilir. İade edilen ürünlerin tekrar gönderilmesi ise karşı ödemeli olarak yapılacaktır.

Ürünlerinizi teslim almadan önce mutlaka paketin hasarlı olup olmadığını, ürünlerin tam ve eksiksiz olduğunu kontrol etmeli ve taşınma sırasında bir hasar meydana gelmişse kargo görevlisinden hasar tespit tutanağı düzenlemesini talep etmelisiniz.

Not: Yurtiçi Kargo, https://www.yurticikargo.com/ adresi üzerinden Canlı Destek hizmeti vermektedir.

Ürün İnceleme